Сторінка з книгою довго вантажиться. Чому?

Книги, що представлені на LibraryGO є у фонді Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки. Просканований розмір однієї книги може коливатись від 5Мб до 70Мб. Відповідно і швидкість завантаження книги залежить від багатьох параметрів (завантаженість сервера, пропускний канал, інше). Ці фактори потрібно враховувати, якщо користувач системи має обмежений об’єм трафіку.

Яка література присутня у LibraryGO?

Відбір примірників для сканування відбувається за принципом – найбільший попит із найменшою кількістю самих примірників. Жодна із галузей наук пріоритету не має. Наповнення LibraryGO відбувається постійно в міру сканування книг.

Як здійснити пошук?

На LibraryGO передбачена пошукова форма. Пошук здійснюється за метаданими книги, а не за її повним вмістом. Основні значення метаданих (назва, автор) представлені мовою оригіналу. Наприклад, якщо назва книги написана російською мовою – пошук потрібно здійснювати також російською.

Про доступ

Вільний доступ надається до метаданих книги, повний (після авторизації) – студентам, викладачам, працівникам Львівської політехніки. Самостійна реєстрація не передбачена. Логін для авторизації у LibraryGo повинен бути в домені @lpnu.ua. Авторизовуватися потрібно кожні 30 хв. з часу пасивного перебування на сайті.

Географія доступу

Доступ надається з мережі Інтернет та не обмежується локальною мережею Львівської політехніки. Доступ надається на всій території України. Доступ з інших країн може обмежуватись.

Як завантажити книгу?

Завантаження та інші способи відтворення книги є забороненими, адже вона доступна лише для читання з екрана.

З яких пристроїв можна отримати доступ?

З будь яких, що мають доступ до Інтернету. Система адаптована до звичайних комп’ютерів та всіх типів мобільних пристроїв.

Що робити, якщо не працює доступ

Для цього просимо використати пункт “Контакти” у головному меню сайту, де подано електронну адресу, на яку потрібно відправити лист з описом проблеми. Зверніть увагу: на сайті встановлено системи моніторингу. І в разі виявлення порушень (спроби зламу) – користувача чи ІР адресу буде автоматично заблоковано. Відповідні журнали можуть бути передані до правоохоронних органів.